Sędziowie

Sędziowie międzynarodowi

Mularczyk Monika - WS Skierniewice

Urodzona 1980r.

Sędzia rzeczywisty od 2004 roku.

Sędziowie asystenci międzynarodowi

Konrad Sapela - WS Łódź

Urodzony 1971 r.

Sędzia rzeczywisty od 1991 roku.

Radosław Siejka - WS Łódź

Urodzony 1974 r.

Sędzia rzeczywisty od 1992 roku.

Dawid Golis - WS Skierniewice

Urodzony 1987 r.

Sędzia rzeczywisty od 2002 roku.

Sędziowie Top amator

Dobrynin Zbigniew - WS Łódź

Urodzony 1986 r.

Sędzia rzeczywisty od 2007 roku.

Malec Paweł- WS Łódź

Urodzony 1985 r.

Sędzia rzeczywisty od 2005 roku.

Pskit Paweł - WS Łódź

Urodzony 1980 r.

Sędzia rzeczywisty od 1999 roku.

Różycki Albert- WS Łódź

Urodzony 1990 r.

Sędzia rzeczywisty od 2009 roku.

Sędziowie III Liga
  1. Adamczyk Patryk
  2. Anielak Mateusz
  3. Banasiak Bartosz
  4. Lewandowski Tomasz
  5. Janecka Mateusz
  6. Michalak Rafał
  7. Gawroński Tomasz
Sędziowie IV Liga
  1. Aleksandrowicz Wojciech
  2. Dolny Adam
  3. Dzwonkowski Michał
  4. Gaca Szymon
  5. Józefecki Łukasz
  6. Kaźmierczak Patryk
  7. Krasnopolski Kamil
  8. Kretek Wojciech
  9. Kujawski Mikołaj
  10. Lewandowski Mariusz
  11. Skopiński Tomasz
  12. Majkowski Tomasz
  13. Milczarek Piotr
  14. Mularczyk Michał
  15. Pawlak Wojciech
  16. Tądel Marcin
  17. Urbaniak Radosław
Sędziowie asystenci szczebla centralnego
  1. Gajda Michał (WS Łódź)
  2. Hankiewicz Marcin (WS Łódź)
  3. Majewski Maciej (WS Łódź)
  4. Szubielski Piotr(WS Łódź)
  5. Śpiewak Arkadiusz (WS Łódź)
  6. Golis Dawid (WS Skierniewice)
Sędzie szczebla centralnego
  1. Mularczyk Monika (WS Skierniewice) - sędzia międzynarodowa
  2. Dróźdż Izabela (WS Piotrków) - I liga Kobiet
  3. Dudzińska Sylwia (WS Łódź) - asystentka szczebla centralnego
  4. Socha Paulina (WS Piotrków) - asystentka szczebla centralnego
  5. Wasiak Katarzyna (WS Skierniewice) - asystentka szczebla centralnego 
  6. Wieczorek Anna (WS Skierniewice) - asystentka szczebla centralnego 
Sędziowie futsalu

Futsal Ekstraklasa

Dominik Cipiński

Marcin Muszyński

 

I liga – Top Amator B

Marcin Gutowski (awans)

Bartłomiej Nowicki (awans)

Tomasz Sadowski

Marcin Sęczek (awans)

 

I liga – Top Amator C

Arkadiusz Banaszkiewicz (awans)

Julia Bukarowicz (awans)

Sylwia Dudzińska (awans)

 

Obserwatorzy:

Międzynarodowy

Sebastian Stawicki

 

Ekstraklasa:

Rafał Przytuła,

Piotr Mitkowski,

Seweryn Dębowski

 

Sędziowie piłki plażowej
  1. Piotr Szymczyk