Łódź: E1 Orlik Grupa 5 (RW)


Kolejka nr 1 07.04/08.04.2018 - Sobota/Niedziela
2018-04-09 - 17:30UKS Bzura Ozorków - KS KUTNO 6 : 6
2018-04-08 - 11:30Termy Uniejów - MKP Boruta II Zgierz 13 : 1
2018-04-07 - 14:00Sokół Aleksandrów - RÓŻA KUTNO 3 : 5

Kolejka nr 2 14.04/15.04.2018 - Sobota/Niedziela
2018-04-15 - 10:00MKP Boruta II Zgierz - Sokół Aleksandrów 1 : 5
2018-04-14 - 14:00UKS Bzura Ozorków - Termy Uniejów 3 : 2
2018-04-14 - 11:00KS KUTNO - RÓŻA KUTNO 1 : 10

Kolejka nr 3 21.04/22.04.2018 - Sobota/Niedziela
2018-04-21 - 11:00RÓŻA KUTNO - MKP Boruta II Zgierz 10 : 1
2018-04-21 - 10:00Sokół Aleksandrów - UKS Bzura Ozorków 8 : 2
2018-04-20 - 17:30Termy Uniejów - KS KUTNO 8 : 4

Kolejka nr 4 28.04/29.04.2018 - Sobota/Niedziela
2018-04-29 - 11:30Termy Uniejów - Sokół Aleksandrów 11 : 3
2018-04-28 - 11:00UKS Bzura Ozorków - RÓŻA KUTNO 2 : 5
2018-04-28 - 11:00KS KUTNO - MKP Boruta II Zgierz 9 : 2

Kolejka nr 5 05.05/06.05.2018 - Sobota/Niedziela
2018-05-09 - 17:30MKP Boruta II Zgierz - UKS Bzura Ozorków 3 : 5
2018-05-05 - 13:00Sokół Aleksandrów - KS KUTNO 10 : 3
2018-05-05 - 11:00RÓŻA KUTNO - Termy Uniejów 9 : 3

Kolejka nr 6 12.05/13.05.2018 - Sobota/Niedziela
2018-05-13 - 13:00RÓŻA KUTNO - Sokół Aleksandrów 12 : 3
2018-05-13 - 12:00MKP Boruta II Zgierz - Termy Uniejów 8 : 7
2018-05-12 - 11:00KS KUTNO - UKS Bzura Ozorków 3 : 16

Kolejka nr 7 19.05/20.05.2018 - Sobota/Niedziela
2018-05-21 - 18:00Sokół Aleksandrów - MKP Boruta II Zgierz 6 : 3
2018-05-19 - 10:00Termy Uniejów - UKS Bzura Ozorków 6 : 3
2018-05-17 - 18:00RÓŻA KUTNO - KS KUTNO 10 : 2

Kolejka nr 8 26.05/27.05.2018 - Sobota/Niedziela
2018-06-06 - 17:30MKP Boruta II Zgierz - RÓŻA KUTNO 2 : 9
2018-05-26 - 13:30UKS Bzura Ozorków - Sokół Aleksandrów 8 : 5
2018-05-26 - 11:00KS KUTNO - Termy Uniejów 4 : 9

Kolejka nr 9 02.06/03.06.2018 - Sobota/Niedziela
2018-06-13 - 17:30MKP Boruta II Zgierz - KS KUTNO 6 : 2
2018-06-02 - 13:00RÓŻA KUTNO - UKS Bzura Ozorków 3 : 3
2018-06-02 - 10:00Sokół Aleksandrów - Termy Uniejów 6 : 7

Kolejka nr 10 09.06/10.06.2018 - Sobota/Niedziela
2018-06-15 - 18:30KS KUTNO - Sokół Aleksandrów 2 : 4
2018-06-10 - 11:00Termy Uniejów - RÓŻA KUTNO 6 : 4
2018-06-09 - 13:30UKS Bzura Ozorków - MKP Boruta II Zgierz 5 : 3